Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Video poster

Onsan Tekstil Makine

Biz Kimiz?

 Onsan Otomasyon 15 yılı aşkın süredir iş birliği içinde olan bir ekibin, bilgi ve tecrübenin sonucu doğmuş olan bir şirkettir. Bu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız.

 Elektrik, Elektronik, Tekstil, Petro Kimya, Gıda, Atık Su, İçme Suyu, Otomotiv gibi tüm endüstri alanlarında ürün satışları ve teknik servis hizmetler sağlamaktayız.

 Kurulduğumuz ilk andan itibaren siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en uygun şekilde çözümler üretmeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

 Onsan Tekstil Makine kurulduğu ilk günden bu yana tekstil sektöründe üretim gösteren bütün firmalara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Entegre tesis kurulumu, makine taşıma, makine kurulumu, makine satışı gibi birçok konuda müşterilerimizin yanında yer almaya devam etmekteyiz.

Müşteri

Proje

Teklif

Partner

Onsan Textile Machine

Onsan’nın Kuruluş Hikayesi ve Tarihçesi

2018. Kuruluş

Onsan Otomasyon olarak ticari hayata başlayan şirketimiz ilerleyen yıllarda sektörde öncü olmuştur.

2018. Yeni Faaliyetler

1. yılını hedeflerini fazlasıyla yerine getiren şirketimiz yeni faaliyet alanlarında hizmet vermeye başlamıştır.

2018. Fuar Çalışmaları

Giderek büyüyen firmamız faaliyet gösterdiği sektörlerde fuarlara katılım sağlayarak çalışmalarını ilerletmeye başlamıştır.

2018. Önde Gelen Fuarlara Katılım

Yurtiçi ve yurtdışında sektörlerinin öncü fuarlarına katılım sağlayarak hem yurtiçi hemde yurtdışında tanınmaya başladık. (2018 WIN – 2018 Acheman – 2018 ITM İstanbul )

2019. Yurtdışı Çalışmaları

2019 ITMA Barselona Fuarından Dünyada İlk Defa 5in1 olan patentli üstün teknolojili yıkama  ve Haşıl Sökme Baskı Öncesi Ön Yıkama ve Terbiye Makinesi Satışını yaparak Çisiy Group Bünyesine kazandırdık. ( 2019 ITMA Barselona Fuar Katılımı)

2020. Entegre Tesis Kurulumları

Giderek büyüyen tekstil sektöründe müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak konuma geldiğimiz için entegre tesis kurulumlarına başladık.

Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name

Bizi Keşfet

Onsan Tekstil Makina

Çalışmalarımızın Sonuçları 2020

İncele

Yıllık Başarılarımız

İncele

Açık Pozisyonlar

Başvur

Hizmet Noktalarımız

Görüntüle

Ürün Katalogları

İndir
Open chat